Дебатний турнір для здобувачів 2023 року набору у ПДАУ

В кінці вивчення дисципліни економічна теорія за ініціативи викладачів к.е.н., доцента Дорошенка Андрія та к.е.н., доцента Чіп Людмили між здобувачами вищої освіти першого курсу спеціальностей: Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, Облік і оподаткування, Менеджмент, Економіка, Маркетинг і Підприємництво та торгівля був проведений турнір у формі дебатів.

Під час змагань було проведено цікаві дискусії з питань штучного інтелекту, сучасної онлайн освіти, легалізації криптовалюти, реклами та її вплив на формування потреб сучасного суспільства, вплив соціальних мереж на відносини між людьми та питання глобального перенаселення.

В рівній та цікавій боротьбі перше місце за рішенням журі посіла команда спеціальності Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок: Ладатко Максим, Бабенко Олександр та Винник Віталій.

Дякуємо всім учасникам турніру та шанованому журі у складі заступників декана факультету обліку та фінансів к.е.н., доценту Лезі Ользі, к.е.н., доценту Ліпському Роману, заступнику директора ННІ Економіки, управління, права та інформаційних технологій к.е.н., доценту Загребельній Ірині та голові студентського сенату Бобровському Максиму за об’єктивність та неупередженість під час суддівства турніру.