Квест Незалежності

В Полтавському державному аграрному університеті відбувся квест до 30-ї річниці Незалежності.

18 серпня на території Полтавського державного аграрного університету відбувся «Квест Незалежності». Реалізували захід працівники бібліотеки ПДАУ за участі проректора з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку Тамари Шаравари, керівника підрозділу з організації виховної та іміджевої діяльності Юлії Радочіної, студенток спеціальності "Філологія" Дарини Шевченко та Анастасії Пащенко й волонтерів.

Протягом 3,5 годин учасники квесту змагалися у знаннях з історії України: від стародавніх часів до сучасності. Головним завданням команд було поєднати історичні події в причинно-наслідкові ланцюги та скласти ключову фразу квесту: «Незалежність – в нашій ДНК. Пишаймося, що ми українці! З 30-ти річним ювілеєм, країно!»
З-поміж 10 команд, які взяли участь в заході, перемогу здобула команда «Золоті Ворота». Друге місце посіла команда «Тінейджери», а третє – команда «Всезнайки».

Переможці отримали грамоти, медалі та подарунки.