Офіційний візит президентки Української асоціації студентів

22 березня 2024 року наш Університет мав честь прийняти президентку Української асоціації студентів Гомбалевську Поліну Андріївну. Її візит мав офіційний характер і підкреслював важливість співпраці між ГО «УАС» і закладами вищої освіти України.

Під час зустрічі з ректором ПДАУ Олександром Галичем та представниками студентського самоврядування пані Гомбалевська окреслила пріоритетні напрями роботи ГО «УАС»:

- підвищення якості освіти;
- розширення можливостей для самореалізації та розвитку студентів;
- посилення соціального захисту студентів;
- сприяння працевлаштуванню випускників.

Особливу увагу було приділено актуальним питанням, з якими стикаються студенти в умовах воєнного стану. Пані Гомбалевська запевнила, що ГО «УАС» вживатиме всіх заходів для підтримки українських студентів і допомоги їм у здобутті якісної освіти.

Ректор ПДАУ зі свого боку висловив щиру вдячність Поліні Гомбалевській за візит і підтримку. Він підкреслив важливість співпраці з Українською асоціацією студентів і наголосив на тому, що Університет готовий долучатися до всіх ініціатив, спрямованих на поліпшення життя студентів. Олександр Галич висловив сподівання, що співпраця між ПДАУ та УАС буде й надалі продуктивною.

Візит президентки ГО «УАС» став знаковою подією для нашого Університету. Ми вдячні Поліні Гомбалевській за плідну співпрацю та віримо, що спільними зусиллями зможемо досягти значних успіхів у розвитку української освіти.