"Острівець Прогресильності" в ПДАУ

27 лютого засідання вченої ради Університету розпочалося з урочистого підписання меморандуму про співпрацю в рамках Проєкту «Острівці Прогресильності» засновником Громадської організації «Прогресильні» Богданом ФЕРЕНСОМ і ректором Полтавського державного аграрного університету Олександром ГАЛИЧЕМ.

Професорка кафедри підприємництва і права д. е. н. Олена ТАРАН-ЛАЛА підкреслила, що в ПДАУ вперше у Полтавському регіоні розпочато роботу «Острівця Прогресильності», та відзначила, що метою такої співпраці є об’єднання зусиль задля сприяння поліпшенню якості освіти в Україні, захисту прав і свобод викладачів і здобувачів закладів освіти, створення умов для розвитку закладів освіти Полтавського регіону, впровадження в освітній процес найбільш гнучких та ефективних технологій навчання і викладання, стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО та інших напрямів діяльності.

З вітальним словом до присутніх звернулись засновник ГО «Прогресильні» Богдан ФЕРЕНС і координаторка з організаційного розвитку Євгенія ШЕЛЕСТ, які зазначили, що «Прогресильні» ‒ це динамічна спільнота відданих своїй справі людей, які формують майбутнє освіти в Україні та створюють робочі місця для молоді. А «Острівець Прогресильності» Полтавського державного аграрного університету стане важливим містком між прогресивними спільнотами нашого Університету й усієї України та зарубіжжя!

Ректор ПДАУ Олександр ГАЛИЧ окреслив головні напрями співпраці в рамках Проєкту «Острівці Прогресильності», як-от:

• популяризація та розвиток якості вищої освіти в Україні, упровадження сучасних гнучких та ефективних методів і способів навчання та викладання, сприяння розвитку лідерства в молоді та конкурентоспроможності науково-педагогічних працівників, підвищенню рейтинговості Університету в європейському та світовому просторі;
  • організація та проведення спільних наукових, освітніх і культурних заходів на базі Університету (тренінгів, майстер-класів, круглих столів, семінарів, конференцій тощо), обмін досвідом у сфері викладацької діяльності;
  • організація стажування і підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету, спільна проєктна та грантова діяльність;
  • забезпечення сприятливих умов для отримання практичних навичок, умінь і компетентностей особами, що проходять стажування або залучаються до інших видів підвищення кваліфікації;
  • провадження спільної наукової та публікаційної діяльності;
  • організація опитувань викладачів і студентів Університету, аналітика проведених опитувань і реагування на запити зацікавлених сторін;
  • консультативна співпраця, проведення інформаційно-розʼяснювальної роботи серед здобувачів вищої освіти;
  • організація проходження практики студентами Університету.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до нашої «Прогресильної» когорти!