ПДАУ співпрацюватиме з обласною радою в питаннях освіти і науки

Полтавський державний аграрний університет в особі ректорки Валентини Аранчій і Полтавська обласна рада в особі голови Олександра Біленького підписали Меморандум про співпрацю. Документ передбачає взаємне співробітництво у сфері освіти й науки.

У меморандумі визначені такі основні напрями співпраці:

• проведення спільних консультацій з актуальних проблем економічного та суспільного життя країни у сфері освіти й науки;
  • організація та забезпечення проходження на безоплатній основі практик здобувачами вищої освіти Університету;
  • участь у спільних проєктах з питань освіти, конкурсах та інших формах залучення наукових інвестицій;
  • участь в організації та проведенні наукових, науково-практичних, науково-методичних конференцій та інших заходів;
  • участь у розробленні та впровадженні нових навчальних курсів, програм, обмін навчально-методичними матеріалами тощо.

Підписання Меморандуму про співробітництво дозволить розширити можливості освітньої та наукової діяльності Університету. Першочергові проєкти, над спільною реалізацією яких працюватиме ПДАУ та обласна рада, обговорили вже сьогодні.