ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ — У ТОП-25 ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Ефективність та якість — основа нашого успіху

Полтавський державний аграрний університет — це не просто заклад вищої освіти, це справжній центр підготовки висококваліфікованих мобільних на ринку праці кадрів. Ми пишаємося високим рівнем ефективності роботи, який підтверджується результатами незалежної професійної оцінки.

Освіта, орієнтована на життя

Освітня програма ПДАУ — це не просто набір компетентностей і результатів навчання, це комплексна система, що формує особистість студента, готуючи його до успішного життя та кар’єри. Ми не просто даємо знання, а й навчаємо використовувати їх на практиці, розв’язувати реальні проблеми та досягати поставлених цілей.

ПДАУ — у ТОП-25 ЗВО України

За результатами рейтингу акредитацій освітніх програм за 2019—2023 роки, Полтавський державний аграрний університет посів 23-тє місце серед 204 закладів вищої освіти України. Це свідчить про високу ефективність роботи Університету, якість освітніх послуг і визнання його досягнень на загальнонаціональному рівні.

За версією Центру міжнародних проєктів «Євроосвіта» акредитаційні експертизи, які здійснюються Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) в закладах вищої освіти України, найбільш комплексно й об’єктивно характеризують ефективність роботи університетів України. Під час проведення акредитаційних експертиз у ЗВО здійснюється аналіз не тільки процедур реалізації освітнього процесу, а й показників міжнародної проєктно-грантової діяльності, науково-інноваційної роботи, академічної мобільності, навчально-методичного забезпечення, кадрового потенціалу та інших складових, які безпосередньо впливають на місце ЗВО у різноманітних міжнародних рейтингах.

ПДАУ — перший у Полтавській області

Університет пишається тим, що є лідером в освіті Полтавщини. Це результат плідної роботи професорсько-викладацького складу, студентів та стейкхолдерів. Роботодавці-партнери надають чудовий шанс зробити перший крок у професійній діяльності, розпочати свій трудовий шлях будучи студентом. Важливо, що в Університеті можливе навчання за дуальною формою здобуття освіти.

ПДАУ — це місце, де ти знайдеш своє!

Університет пропонує широкий спектр освітніх програм, комфортні умови навчання, динамічне середовище для розвитку та самореалізації.

Детальні результати рейтингу можна знайти за посиланням: https://euroosvita.net/index.php/?category=1&id=8189