Представлення освітнього кейсу ПДАУ із підготовки магістрів за освітнньою програмою Землеустрій та планування територій на щорічній зустрічі за Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку

18 квітня 2024 року під час Річної зустрічі Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО та партнерських університетів мав можливість презентувати освітній кейс Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ із підготовки магістрів за освітнньою програмою Землеустрій та планування територій.

Озвучена на сьогоднішньому форумі проблематика запитів органів державної влади, громад та бізнесу до ЗВО, успішний досвід співпраці університетів та громад, екскурсія  учасників зібрання до м. Бучі із презентацією участі фахівців землеустрою у відновленні України свідчить про реальну потребу у якісній підготовці фахівців із просторового планування.