Представниці компанії "Барбус" провели лекцію для студентів ПДАУ

Попри дощову погоду, атмосфера на факультеті ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету була вкрай теплою, тому що відбулася цікава та змістовна лекція від представниць компанії "Барбус", офіційного дистриб'ютора бренду Hill's Pet Nutrition в Україні. До студентів-ветеринарів завітали керівниця проєкту співпраці із закладами освіти Олена Цвіліховська, кандидатка ветеринарних наук, бренд-менеджерка по роботі з ветеринарною спільнотою Наталія Гаврасьєва та ветеринарна консультантка Анастасія Піпіна.

На зустрічі були присутні студенти 4 курсу, які вивчають хвороби шкіри собак і котів. Спершу Олена Цвіліховська презентувала компанію "Барбус" — її діяльність і продуктові рішення для ветеринарних лікарів. Потім Наталія Гаврасьєва прочитала змістовну лекцію на тему "Все починається зі свербежу": розкрила питання поширених хвороб шкіри собак і котів, діагностики та особливостей їх дієтичного лікування залежно від проблематики, а Анастасія Піпіна висвітлила тему "Місцева терапія при шкірних захворюваннях": показала важливість дерматологічних проблем і новітні підходи до їх лікування.

І наостанок представниці компанії "Барбус" провели цікаву вікторину та розіграли подарунки серед студентів.