Проходження комплексної навчально-клінічної практики в умовах ПП «Агроекологія»

Упродовж 12–16 червня 2023 року здобувачі вищої освіти 3 курсу першої групи за спеціальністю 211 Ветеринарна медицина факультету ветеринарної медицини ПДАУ проходили комплексну навчально-клінічну практику на ПП «Агроекологія», яке розташоване на території Шишацької і Зіньківської громад Полтавської області. Напрям діяльності – рослинництво з інтенсивним розвитком галузі скотарства. ПП «Агроекологія» сертифіковане як виробник органічної продукції рослинництва відповідно до стандарту Ради (ЄС).834/2007 та 889/2008. Тобто це єдиний в регіоні й один із небагатьох в Україні потужних виробників органічної продукції. Галузь тваринництва переважно орієнтована на розвиток скотарства. У господарстві дві породи великої рогатої худоби – молочна українська червоно-ряба та м’ясна абердино-ангуська. Середні надої – біля 6 тис. л на рік. Студенти ознайомилися з організацією ветеринарної служби у господарстві. Під керівництвом практикуючих ветеринарних лікарів виконували діагностичні та лікувально-профілактичні заходи. У години дозвілля студенти відвідали дачну садибу-музей відомого письменника В. Г. Короленка, що розташована у мальовничому куточку Полтавщини, що поблизу с. Покровське Шишацької громади, та побували в природному заказнику державного значення «Короленкова дача».