Студенти університету взяли участь в проведенні загальноміських заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України

Цього дня на головній прогулянковій вулиці Полтави та на Театральній площі проходила низка заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України. 15 студентів університету були задіяні в якості волонтерів на різних локаціях.

Окрім того, наші волонтери допомагали в проведенні благодійної лотереї. Вони розповсюджували спеціальні браслети, за допомогою яких наприкінці святкування буде визначений переможець.
Мінімальна сума внеску від однієї людини становила 20 грн. Загалом вдалося зібрали понад 1500 грн., які будуть спрямовані заходи з реабілітації дітей.
Студенти Полтавського державного аграрного університету є постійними учасниками загальноміських свят та різноманітних волонтерських проектів. Як зазначають самі студенти, завдяки участі в таких заходах, відкриваються неабиякі можливості для саморозвитку та реалізації своїх талантів! А ще – це чудова нагода зустріти нових друзів та разом втілити чудові молодіжні ініціативи!