У рамках навчальної практики студенти ПДАУ відвідали екопарк «Ковалівка»

Під час навчальної практики здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньою програмою Ветеринарна медицина  разом із викладачкою  кафедри інфекційної патології, санітарії, гігієни та біобезпеки Лавріненко Інною відвідали екопарк «Ковалівка». Працівники екопарку провели  оглядову екскурсію, під час якої розповіли про гігієнічні  умови утримання різних видів диких та екзотичних тварин і птахів, відповідно до  їхніх біологічних, видових та індивідуальних особливостей, основні правила утримання тварин у неволі, зокрема про вимоги до годівлі,  мінімальної площі клітки або вольєра на особину, а також техніки вилову та перевезення, які  сприяють зменшенню ризиків імовірних поранень, ушкоджень і стресу. Також студенти дізналися про особливості інстинктивної поведінки різних видів тварин, способи запобігання їхньому виходу з місць утримання та правила безпеки, яких обов’язково слід дотримуватися під час поводження з ними. Цікавою була дискусія щодо надання кваліфікованої ветеринарної допомоги хворим диким і екзотичним тваринам і вживання заходів щодо їхньої реабілітації.

Щиро дякуємо працівникам екопарку за чудову та пізнавальну екскурсію!