В Інституті післядипломної освіти ПДАА закінчилися вечірні курси з бухгалтерського обліку

В Інституті післядипломної освіти Полтавської державної аграрної академії закінчилися вечірні курси з бухгалтерського обліку.

Під час навчання було розглянуто актуальні питання ведення бухгалтерського та податкового обліку, а також облік в умовах  застосування комп’ютерної програми «1С: Бухгалтерія 8.2».
Відвідувачі курсів мали змогу поспілкуватися з Головою Полтавського обласного осередку Громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Фещенко Інною Володимирівною.

Висловлюємо щиру подяку редакції  газети «Все про бухгалтерський облік» за цінні подарунки слухачам, які так необхідні кожному бухгалтеру і містять надзвичайно корисну інформацію з бухгалтерського обліку.

Під час навчання також проводилися зустрічі з роботодавцями.
По закінченню навчання слухачі отримали свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації.

Інститут післядипломної освіти Полтавської державної аграрної академії постійно проводить набір охочих покращити свої знання з бухгалтерського обліку та вивчити комп’ютерну програму «1С: Бухгалтерія 8.2».

Ласкаво просимо на вечірні бухгалтерські курси!

Тривалість навчання 2 місяці (заняття кожен день, крім вихідних).
Вартість навчання – 2000 грн.
Звертатися в к. 413 (навчальний корпус № 4 І поверх)
тел.
(0532) 56-94-09