Вебінар «Академічна доброчесність в наукових дослідженнях»

3 квітня 2024 року з метою популяризації принципів академічної доброчесності для викладачів і здобувачів вищої освіти навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ провів вебінар «Академічна доброчесність в наукових дослідженнях».

З вітальним словом виступили Людмила ШУЛЬГА, керівниця навчально-наукового центру забезпечення освітньої діяльності та якості освіти ПДАУ, та Дмитро ДЯЧКОВ, директор ННІ ЕУПІТ ПДАУ. Модератор заходу – старший викладач кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної ПДАУ Микола ВОВК.

На вебінарі доповідали:

Віталій ШАПОВАЛОВ, уповноважена особа зі сприяння академічній доброчесності, к.е.н., доцент, доцент кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії Полтавського університету економіки і торгівлі, на тему «Що потрібно знати про академічну доброчесність»;

Віктор ТРИНЧУК, к.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, обліку та банківської справи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, на тему «Академічна доброчесність як інструмент забезпечення якості освітньої та наукової діяльності»;

Олена ПОНОЧОВНА, асистентка кафедри економіки та міжнародних економічних відносин ПДАУ, на тему «Аналіз стану скарг щодо виявлення плагіату в дисертаційних дослідженнях»;

Олена ТАРАН-ЛАЛА, д.е.н., професорка, професорка кафедри підприємництва і права ПДАУ, на тему «Використання штучного інтелекту в наукових дослідженнях»;

Юрій ПОНОЧОВНИЙ, д.т.н., професор, професор кафедри інформаційних систем та технологій ПДАУ, на тему «Алгоритм роботи рецензента наукових робіт з врахуванням вимог до академічної доброчесності»;

Наталія ЛИСЕНКО, завідувачка відділу товарознавчих та гемологічних досліджень Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, на тему «Доброчесність в судово-експертній діяльності».

Від кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної була підготовлена доповідь на тему «Академічна доброчесність: сутність поняття, порядок дотримання та відповідальність за порушення» к. е. н., доцентом Тимуром ІЩЕЙКІНИМ.

У заході зареєструвалося понад 600 учасників з різних закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти України.

Дякуємо всім, хто долучився до вебінару! Віримо, що отримана інформація принесе користь у реалізації наукових досліджень.