Відзначення 20-ї річниці Конституції України

На виконання Указу Президента № 94/2016 «Про відзначення 20-ї річниці Конституції України»

кафедра іноземних мов та українознавства традиційно щороку проводить травневий круглий стіл, присвячений конституційному процесу на теренах наших земель. До участі в організації заходу активно долучилися студенти різних факультетів. Змістовні студентські виступи були присвячені історичним передумовам розвитку конституційного процесу, квітневій Конституції 1710 року та постаті Пилипа Орлика, радянським Конституціям, а також сучасному конституційному процесу в Україні.

ПРОГРАМА КРУГЛОГО СТОЛУ
з нагоди відзначення 20-річчя Конституції України

Привітальне слово учасникам круглого столу ректора
Полтавської державної аграрної академії, професора Аранчій В.І.

Вступне слово завідувача кафедри іноземних мов та українознавства Шаравари Т.О.

1. «Історичні передумови розвитку конституційно процесу в Україні». – Панченко І.Г. – студентка1 курсу спеціальності «Облік і аудит». Науковий керівник – Дедухно А.В., к. філол. н., старший викладач кафедри іноземних мов та українознавства.
2. «П. Орлик та його Конституція». – Русин О.В., Лисенко І.В. – студентки 1 курсу спеціальності «Екологія». Науковий керівник – Сахарова Л.М., старший викладач кафедри іноземних мов та українознавства.
3. «Постать П. Орлика та його роль у творенні Конституції». – Горбенко О.Г. – студент 1 курсу ІТФ. Науковий керівник – Лифар А.А., викладач кафедри іноземних мов та українознавства.
4. «306 років Конституції П. Орлика». – Родько О.Ю. – студентка 2 курсу спеціальності «Менеджмент». Науковий керівник – Ніколаєнко Ю.О., к. пед. н., доцент, доцент кафедри іноземних мов та українознавства.
5. «Конституція УСРР 1929 р. як Основний Закон». Кошулько А.В. – студентка 2 курсу спеціальності «Менеджмент». Науковий керівник – Ніколаєнко Ю.О., к. пед. н., доцент, доцент кафедри іноземних мов та українознавства.
6. «Конституція УРСР 1937 р.». Гапчич К.Д. – студентка 1 курсу спеціальності «Фінанси і кредит». Науковий керівник – Сизоненко Н.П., к. філол. н., доцент, доцент кафедри іноземних мов та українознавства.
7. «Конституційний процес в Україні у 1990-1996 рр.». Єланська Ж.Ю. – студентка1 курсу спеціальності «Облік і аудит». Науковий керівник – Дедухно А.В., к. філол. н., старший викладач кафедри іноземних мов та українознавства.
8. «Сучасний конституційний процес в Україні». Тищенко В.С. – студентка 2 курсу спеціальності «Менеджмент». Науковий керівник – Ніколаєнко Ю.О., к. пед. н., доцент, доцент кафедри іноземних мов та українознавства.
9. «Конституція незалежної України: реформи Петра Порошенка». Коваленко М.В. – студент 1 курсу спеціальності «Екологія». Науковий керівник – Сільчук О. В., викладач кафедри іноземних мов та українознавства.

Кафедра дякує небайдужій молоді за змістовні доповіді, цікаві відео-презентації, творчі оцінки найяскравіших подій в історії нашої держави!