Вітаємо студентів спеціальності «Менеджмент»!

З 20-22 квітня 2017 року на базі Одеського національного економічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності».

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності» у номінації: Менеджер-координатор стала - Радченко Надія Василівна, здобувач вищої освіти за ступенем «Магістр»  1 курсу спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та менеджменту.

У номінації за наявні  інноваційному менеджменті стала - Дяченко Аліна Вікторівна, здобувач вищої освіти за ступенем «Бакалавр»  4 курсу напряму підготовки «Менеджмент» факультету економіки та менеджменту.

Вітаємо з гідними результатами переможців олімпіади! Бажаємо подальших наукових здобутків, натхнення та успіхів на творчій ниві.