За ініціативою «Полтавського лісового господарства» ДП «Ліси України» студенти ННІ АСЕ взяли участь у посадці лісу в одній із філій в смт Опішня

9.04.2024 року здобувачі вищої освіти освітніх програм «Агрономія», «Садово-паркове-господарство» та «Геодезія та землеустрій» ННІ Агротехнологій, селекції та екології за ініціативою «Полтавського лісового господарства» ДП «Ліси України» прийняли участь у посадці лісу в одній із філій в смт Опішня. Посадку сіянців дуба звичайного проводили ручним способом за допомогою спеціалізованого приладдя Меча Колесова (лопата лісосадильна).

Робота надзвичайно трудомістка та вкрай важлива, бо недарма ліс називають дивом природи, адже він виконує цілу низку надзвичайно важливих екологічних функцій. Сподіваємося, що завдяки проведеній роботі працівників лісництва та студентів вже за декілька років на місці висадки зазеленіє дубовий гай!