ЗНАЙОМСТВО З ТОВ " ЖОВКІВСЬКИЙ ППР"

5 вересня 2023 року для студентів факультету ветеринарної медицини спеціальностей 211 Ветеринарна медицина та 212 Ветеринарна гігієна, санітарія та експертиза було проведено зустріч із представниками ТОВ "Жовківський ППР".
Під час заходу заступник директора  з тваринництва ТОВ " Жовківський ППР" Ігор Володимирович Коновалов охарактеризував основні напрями діяльності та структуру  підприємства; головний технолог, керівник репродуктора Дмитро Миколайович Пилипець розповів про заходи біобезпеки, яких потрібно дотримуватися при вирощуванні свиней; керівниця відділу набору персоналу Марія Романівна Санницька запросила здобувачів вищої освіти пройти навчальну практику на підприємстві.
Дякуємо лекторам за приділений час та цікаву зустріч. Сподіваємося на подальшу співпрацю!