Зустріч із здобувачами ФКУЕП ПДАУ щодо профілактики шкідливих звичок у молодіжному середовищі

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я, який щорічно відзначається на початку квітня, за ініціативою практичного психолога Ірини Плаксієнко та під науковим керівництвом к.е.н., доц., професора кафедри обліку і оподаткування Марини Єрмолаєвої здобувачки вищої освіти ОПП "Облік і оподаткування" Каріна Татарець і Анна Муренець та здобувачка вищої освіти ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування" Каміла Федорів  провели анкетування студентів першого курсу факультету обліку та фінансів про  їх ставлення до вживання тютюнових виробів та алкоголю.

Результати статистичного спостереження були узагальнені у доповіді "Шкідливі звички у житті студентів", яка була представлена 14 березня 2024 р.  студентам ВСП «Фаховий коледж управління, економіки і права ПДАУ» з метою профілактики шкідливих звичок у молодіжному середовищі та формування позитивної мотивації щодо здорового способу життя.Наші студентки докладно розповіли про негативний вплив на організм людини таких шкідливих звичок, як паління, вживання алкогольних та наркотичних речовин. Вони довели, що наслідками шкідливих звичок є не тільки формування фізичної і психологічної залежності та втрата здоров’я, а й неабиякі фінансові витрати.

Присутні на зустрічі охарактеризували різні корисні звички, яких потрібно дотримуватись молоді у повсякденному житті, та обговорили важливість формування здорового стилю життя, як основного чинника збереження та зміцнення здоров’я.