Зустріч ректора ПДАУ з президентом Європейського інституту безперервної освіти

20 березня 2024 року до Полтавського державного аграрного університету завітав Йозеф Затько, президент Європейського інституту безперервної освіти. Метою цієї дружньої зустрічі було його особисте знайомство з ректором ПДАУ Олександром Галичем і колективом Університету, а також ознайомлення з матеріально-технічною нашого освітнього закладу.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Олександр Галич радо привітав гостя та поділився своїм баченням розвитку Університету, зосередившись на інноваціях у сфері освіти та вдосконаленні навчальних програм.
Під час зустрічі сторони обговорили:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
- можливості співпраці між ПДАУ та Європейським інститутом безперервної освіти у сфері освітніх програм, наукових досліджень та обміну досвідом;
- упровадження нових методів навчання;
- підвищення кваліфікації викладачів і вдосконалення системи оцінювання знань;
- розвиток інклюзивної освіти та створення доступного середовища для всіх студентів.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Пан Затько поділився своїми враженнями від Університету, відзначивши високий рівень його організації та професіоналізм викладачів.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Олександр Галич і Йозеф Затько висловили взаємне зацікавлення в подальшій співпраці та домовилися про підтримку зв’язків.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Візит президента Європейського інституту безперервної освіти став ще одним кроком на шляху до інтернаціоналізації нашого Університету та розширення його партнерських відносин із провідними європейськими освітніми інституціями.