28 жовтня з нагоди свята Дня визволення України від фашистських загарбників для студентів 2 курсу напряму підготовки "Менеджмент" провели практичне заняття на тему "Мистецтво мислити і говорити"

28 жовтня в Україні щорічно відзначається свято – День визволення України від фашистських загарбників, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

З нагоди цього свята студенти 2 курсу напряму підготовки «Менеджмент» на практичному занятті з дисципліни «Етика ділового спілкування» на тему: «Мистецтво мислити і говорити» переглянули документальний фільм «Товариш К», в якому продемонстровано доповіді учасників визвольної операції на території України. Майбутні менеджери поділилися думками про роль та особливості промови в умовах війни, про мистецтво впливати на емоційні аспекти, що є важливим елементом майстерності промовця, про те, яку роль відіграла майстерність радянських агітаторів в роки Великої Вітчизняної війни.

Також студенти під час роботи над практичними вправами, зокрема над тренувальними вправами на відпрацювання мовленнєвого (фонаційного дихання), познайомилися з записами декламування вірша
К. Симонова «Жди меня, и я вернусь» в авторському виконанні, а потім вчилися самі декламувати цей вірш, розбиваючи його на логічні та емоційні паузи.