Відокремлений структурний підрозділ "Хомутецький фаховий коледж ПДАУ"

Телефон: 05355 35 5 66
Факс: 05355 35 5 80
          05355 35 5 89

Відокремлений структурний підрозділ Хомутецький фаховий коледж ПДАУ розміщений на правому березі річки Хорол, із північно-західної сторони, на відстані 18 км від районного центру м. Миргорода.

З 1 липня 2004 року коледж став структурним підрозділом ПДАУ. Працює в коледжі дружний колектив викладачів — 42 особи, з яких 3 викладачі-методисти, 3 старші викладачі, 16 викладачів вищої категорії, у яких є чому повчитися молоді.

Шинкаренко Сергій Васильович
директор Хомутецького фахового коледжу
Полтавського державного аграрного університету

У коледжі існують хороші традиції. Щороку 1 вересня святкується День Знань, відзначаються урочисті події в житті нашої країни. Постійно проводяться тематичні вечори з дисциплін, змагання «Кращий за професією», вечори-вогники, КВК, спортивні змагання. Працюють спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності. Студенти коледжу є дипломантами конкурсів «Студентська весна», реґіонального туру «Софіївські зорі». Коледж неодноразово займав призові місця в гирьовому спорті, вільній боротьбі.

Викладачі та студенти коледжу щороку беруть участь у виставці студентської та педагогічної творчості в НМЦ.

Випускників коледжу можна зустріти в усіх районах Полтавщини і далеко за її межами. За 87-річну історію в Хомутці здобули ґрунтовні знання близько 15 тисяч спеціалістів, із яких 136 випускників заочного відділення зі спеціальності зоотехнік та перший випуск технологів із виробництва та переробки продукції тваринництва, 42 випускники відділення ветеринарної медицини та 135 випусків спеціальності «Зоотехнія».

В 2007 році 23 випускники отримали дипломи технік-технолог із виробництва та вирощуванню продукції тваринництва.