ВСП "Березоворудський фаховий коледж ПДАУ"

37040, Полтавська обл.,
Пирятинський р-н,
с. Березова Рудка,
вул. Паркова, 1
тел.: (05358) 6 61 10, (05358) 6 61 17
Web-сайт: bfk.pdau.edu.ua

Відокремлений структурний підрозділ «Березоворудський фаховий коледж ПДАУ» пройшов довгий шлях розвитку та становлення. Його історія – це сумлінна праця людей, самовіддане  ставлення до обраної професії,  виховання студентської молоді, підготовка висококваліфікованих, інтелектуальних фахівців, конкурентоздатних та затребуваних на сучасному ринку праці.

Свою діяльність навчальний заклад розпочав у далекому 1929 році.

За часи свого існування навчальний заклад змінював назви відділень, їх склад.

Наказом Міністерства освіти і науки України № 686 від 25.05.2020 року навчальний заклад став називатися Відокремлений структурний підрозділ «Березоворудський фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії».

Директор коледжу
Краснюк Василь Миколайович

На сьогоднішній день коледж – це сучасний навчальний заклад, в якому навчається майже 600 студентів денної та заочної форм навчання за такими спеціальностями:

• “Агрономія”
  • «Агроінженерія”
  • “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва”

поряд з основною спеціальністю студенти коледжу отримують робітничі професії:

• водій автотранспортних засобів категорії «В», «С»;
  • тракторист-машиніст категорії А1, А2;
  • слюсар з ремонту автотранспортних засобів;
  • бджоляр.

Освітню діяльність, пов’язану з наданням фахової передвищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до фахового молодшого бакалавра, коледж проводить за денною та заочною формами навчання на базі повної загальної середньої освіти, базової загальної середньої освіти та кваліфікованого робітника.

Очолює навчальний заклад з 2013 року спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Василь Миколайович Краснюк.

Матеріально-технічна база коледжу дозволяє готувати фахівців аграрної галузі регіону, в даний час робота направлена, в основному, на оновлення та підтримання навчально-виробничих об’єктів в належному стані.

Коледж має 5 навчальних корпусів, в яких обладнано відповідні навчальні кабінети, лабораторії та 2 комп’ютерних класи, колекційно-дослідне поле, навчальну ферму, наочне обладнання і навчально-методичне забезпечення яких дозволяє в повному обсязі забезпечити проведення теоретичних та лабораторно-практичних занять.

До послуг студентів 2 спортивні та актова зали, бібліотека з читальною залою, студентська їдальня та гуртожиток.

Щоб забезпечити розвиток та реалізацію творчого потенціалу студентів, в коледжі створена належна база для занять художньою та технічною творчістю, працюють гуртки з різних навчальних дисциплін, спортивні секції.

Коледж гордиться своїми випускниками, які обіймають керівні посади різного рівня, очолюють сучасні господарства, працюють провідними спеціалістами аграрної галузі, здобули наукові ступені та просто стали успішними людьми.