Активна участь у студентській конференції здобувачів спеціальності 073 "Менеджмент"

18 листопада 2021 року викладачі кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної та здобувачі вищої освіти взяли активну участь у щорічній студентській науковій конференції.
Від спеціальності 073 Менеджмент на пленарному засіданні виступила Анастасія Голос, магістрантка освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування», яка доповідала про сучасні технології управління розвитком персоналу підприємства. Обґрунтування даної тематики супроводжувалося змістовними слайдами презентації, які отримали позитивні відгуки від учасників конференції.
Після пленарного засідання продуктивно відбулося секційне, на якому було обговорено 16 підготовлених матеріалів тез щодо актуальних проблем у  менеджменті. Онлайн-зустріч супроводжувалася питаннями доповідачів, на які звучали цікаві відповіді.