Атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання за освітньо-професійною програмою «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)»

Упродовж 26-27 грудня 2023 року відбулася атестація здобувачів вищої освіти денної форми навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції і харчові технології)». Перевірка рівня підготовки магістрів та присвоєння їм освітнього ступеня проводилися під головуванням доктора педагогічних наук, професора Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка КРАВЧЕНКО Л. М. Членами екзаменаційної комісії були представники професорсько-викладацького складу кафедри будівництва та професійної освіти: д.пед.н., професор ОНІПКО В. В., к.пед.н., доцент АНТОНЕЦЬ А. В.,  к.пед.н., доцент ЯПРИНЕЦЬ Т. С.

Протягом двох днів здобувачі вищої освіти демонстрували належний рівень теоретичної та практичної підготовки, здатність застосовувати сучасні наукові підходи і на високому рівні представили результати самостійно проведених досліджень. Тематика магістерських робіт актуальна, наукові розвідки цікаві і спрямовані на здатність розв’язувати задачі дослідницького та / або інноваційного характеру і проблеми у професійній освіті.

Вітаємо майбутніх викладачів професійної освіти з успішною атестацією та зичимо їм натхнення, наполегливості, життєвої мудрості, невичерпної енергії, нових досягнень та успішного працевлаштування!