Беремо участь у підсумковій атестації студентів

29 травня 2023 року під головуванням завідувача кафедри механічної та електричної інженерії Попова Станіслава В’ячеславовича відбулося засідання екзаменаційної комісії щодо захисту кваліфікаційних робіт здобувачів освіти ступеня молодшого фахового бакалавра за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування у ВСП «Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету».
Роботи, представлені до захисту, відповідали кваліфікаційним вимогам, що висуваються до здобувачів освіти цього рівня. Зокрема, студенти запропонували професійні ідеї щодо модернізації обладнання для підприємств харчової та переробної промисловості, а також сучасних агропромислових комплексів.

Тісна співпраця зі структурними підрозділами Університету позитивно впливає на розвиток ступеневої освіти в Україні, яка необхідна для формування потужного інженерно-технічного кадрового забезпечення економіки України.