Беремо участь у студентських наукових конференціях

Здобувачі вищої освіти інженерно-технологічного факультету під керівництвом викладачів кафедр механічної та електричної інженерії, будівництва та професійної освіти ПДАУ (співорганізатор конференції) брали участь у ІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Ефективне використання енергії: стан і перспективи» (11 листопада 2022 р., Кам’янець-Подільський, Подільський державний аграрний університет). Представлено наступні доповіді.

І. Біловод, А. Семенов «Тенденції та основи розрахунків освітлення теплиць»;

В. Іваніщева, О. Глущенко, О. Петраш «Аналіз енергоємності альтернативних технологій влаштування основи об’єктів АПК»;

Р. Кузнецов, Ю. Басова «Вивчення досвіду Великобританії щодо розробки та реалізації енергоощадності»;

О. Петров, М. Шпилька «Етанол – альтернативна заміна для бензину»;

О. Рибнянський, В. Скрипник «Використання відходів аграрного виробництва для сушіння зерна».