Беремо участь у захисті кваліфікаційних робіт

14–15 листопада 2023 року у відокремленому структурному підрозділі "Хорольський агропромисловий коледж Полтавського державного аграрного університету" відбувся захист кваліфікаційних робіт фахових молодших бакалаврів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка заочної форми здобуття освіти.

Головою екзаменаційної комісії з атестації здобувачів вищої освіти був призначений професор кафедри механічної та електричної інженерії Анатолій СЕМЕНОВ.

Під час захисту своїх робіт студенти продемонстрували не лише розуміння своєї предметної області та професійної діяльності, а й здатність виконувати типові спеціалізовані завдання, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом електричної енергії, роботою електричних систем і мереж, електричної частини станцій і підстанцій та техніки високих напруг.

Щиро вітаємо здобувачів з успішним захистом і бажаємо їм творчих успіхів, натхнення і професійного розвитку!