Чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри будівництва та професійної освіти «Науковий пошук»

15 листопада 2023 року керівниця студентського наукового гуртка «Науковий пошук», доцентка кафедри будівництва та професійної освіти Юлія ОВСІЄНКО провела плановий науковий вебінар для гуртківців, магістрантів першого року навчання спеціальності 015 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології).

Під час засідання було розглянуто такі питання: вибір та обговорення напряму й тематики науково-дослідної роботи членів гуртка відповідно до наукової теми кафедри; визначення основних етапів наукової роботи студентів; повідомлення про заплановані дати й умови участі у науково-практичних конференціях, конкурсах студентських наукових робіт; дотримання принципів доброчесності у психолого-педагогічних і науково-методичних дослідженнях; інтелектуальна власність і її захист; принципи патентного пошуку.

На вебінарі також був присутній гарант освітньо-професійної програми Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) Анатолій АНТОНЕЦЬ, який розповів про перспективи подальших зустрічей і їх тематику.

Було виокремлено особливості підготовки наукових доповідей студентів спеціальності 015 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології), наголошено на поєднанні педагогічної, методичної і фахової складових у наукових дослідженнях магістрантів.

Одним із пріоритетних завдань роботи студентського гуртка є стимулювання наукових і пошуково-дослідних інтересів студентської молоді. Тож знайомство з головними напрямами наукової діяльності кафедри і перспективами участі у ній є вимогою сьогодення.