Фахівці Центру зі сталого розвитку

Сьогодні, до роботи Ресурсного центру залучені студенти, аспіранти та викладачі академії. У кожного є своє бачення його діяльності, варіантів співпраці, та має відповідальність за певний напрям завдань. Головними особами у здійсненні успішного функціонування Ресурсного центру є:

Олександр Анатолійович Галич - к.е.н., доцент, Директор Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ, професор кафедри публічного управління та адміністрування, ініціатор створення Ресурсного центру, який одним із перших підписав угоду про співпрацю з даним Проектом та підтримує сталий розвиток і до сьогодні. Являється офіційним координатором Ресурсного центру зі сталого розвитку при Полтавському державному аграрному університеті.
Ханлар Зейналович Махмудов - д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництваі і права ПДАУ, на базі якої і функціонує Ресурсний центр. Саме завдяки спільним зусиллям Олександра Анатолійовича і Ханлара Зейналовича, приміщення, де зараз знаходиться наш Ресурсний центр є відремонтованим, затишним та комфортним та пристосованим до творчих пошуків та плідної роботи наших студентів.
Наталія Василівна Дем'яненко - к.е.н., доцент, доцент кафедри підприємництва і права ПДАУ, яка координує наукову роботу наших студентів.
Тетяна Олегівна Бардіна - к.е.н., доцент кафедри підприємництва і права ПДАУ, координує організаційну роботу Ресурсного центру зі сталого розвитку при Університеті.
Євген Олегович Кончаковський - к.е.н., доцент, доцент кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін, доцент кафедри економічної теорії та економічних досліджень ПДАУ, який займається роботою створеного в університеті Дебатного клубу.
Калініченко Володимир Миколайович - к.с.-г.н., доцент, керівник лабораторії відновлювальних джерел енергії, доцент кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля, займається проблематикою відновлювальних джерел енергії.

Ольга Володимирівна Мирна - к.е.н., доцент, доцент кафедри публічного управління та адміністрування ПДАУ, координує наукову роботу викладачів та здобувачів вищої освіти на кафедрі публічного управління та адміністрування, займається проблематикою сталого розвитку територіальних громад Полтавської області.

Бут Галина Геннадіївна - координатор Проекту у Полтавській області, яка є постійним учасником всіх заходів, які проходять в академії та стосуються роботи нашого Ресурсного Центру.

Віталіна Миколаївна Старчик - координатор Проекту у Полтавській області, яка є постійним учасником всіх заходів, які проходять в академії та стосуються роботи нашого Ресурсного Центру.

Даний центр створений і успішно функціонує для студентів нашої академії, до послуг яких комфортне приміщення, постійні консультації провідних викладачів та науковців академії, сучасні друковані та електронні матеріали. Щомісяця активними учасниками нашого Центру узагальнюється інформація щодо переліку науково-практичних конференцій, круглих столів, тренінгів, соціальних та наукових конкурсів, корисних сайтів та посилань за тематикою сталого розвитку.