Факультет ветеринарної медицини продовжує роботу зі стейкхолдерами

Україна – це велика агроіндустріальна країна, яка потребує постійної модернізації, особливо об'єктів сільського господарства.
З метою якісної підготовки здобувачів вищої освіти факультету ветеринарної медицини та підвищення зацікавленості здобувачів вищої освіти у професійному розвитку науково-педагогічними працівниками постійно проводяться заходи, які передбачають залучення роботодавців. Зовнішні стейкхолдери беруть участь у розробці і вдосконаленні освітніх програм, навчальних планів; проведенні та організації виробничих і переддипломних практик здобувачів вищої освіти; проведенні екскурсій для студентів на підприємствах.
Ось і сьогодні на базі факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету відбулася зустріч зі стейкхолдером Балаховським Ігорем Марковичем, який представляє сільськогосподарську компанію «FARMING PRIVATE ENTERPRISE RVD-AGRO», Черкаської області.
З майбутніми фахівцями галузі ветеринарної медицини була проведена зустріч, під час якої представник підприємства запропонував можливості працевлаштування випускників.
Здобувачів вищої освіти зацікавили запропоновані можливості працевлаштування. На їх думку зустріч була плідною та цікавою.
Проректор з науково-педагогічної, наукової роботи ПДАУ, професор Олег Горб, декан факультету ветеринарної медицини ПДАУ, професор Сергій Кулинич, представник «FARMING PRIVATE ENTERPRISE RVD-AGRO» Ігор Балаховський обговорили перспективні напрями співпраці.