Гостьова лекція стейкхолдера освітньо-професійної програми Біотехнології та біоінженерія

17 листопада 2023 року для студентів  4 курсу спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія відбулася чергова гостьова лекція стейкхолдера Кондратенка Сергія Івановича, доктора сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника, завідувача відділу селекції і насінництва овочевих і баштанних культур Інституту овочівництва і баштанництва (ІОБ) НАНН України.

Продовжуючи тему попередньої лекції, Сергій Іванович познайомив слухачів із генетичними маркерами у біотехнології рослин; напрямами створення трансгенних рослин і прикладами трансгенних рослин, які вирощувалися в інституті; основними видами овочевих рослин, використаних у біотехнологічних дослідженнях; біотехнологічними дослідженнями, які проводяться в ІОБ НААН. Він детально зупинився на методі in planta (floral dip), навів приклади біотехнологічних досліджень конкретних видів овочевих рослин.

Матеріал лекції був цікавим і змістовним, тож після її завершення студенти та колектив кафедри подякували Сергію Івановичу.