Гостьова лекція від професіонала-практика

12 квітня 2023 року відбулася лекція на тему «Технології професійного саморозвитку і особистісного самотворення креативного менеджера» для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології), яку прочитала Кравченко Любов Миколаївна, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри культурології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Подібні зустрічі з професіоналами-практиками для магістрантів є традиційними. Під час вебінару гостя виокремила комплекс технологій життєдіяльності менеджера освіти та деталізувала кожну його складову, навела приклади із професійної діяльності, наголосила на технології здорового способу життя менеджера освіти та на змістовому наповненні кожного структурного компонента цієї технології.

Зустрічі з професіоналами-практиками завжди є не тільки цікавими, а й корисними для обміну досвідом між науковими школами закладів освіти, збагачення науково-методичними напрацюваннями, демонстрації перспектив розвитку і здобутків.