Готельно-ресторанний комплекс «Vivat Провінція»

7 липня 2022 р. в межах навчальних практик студенти навчально-наукового інституту економіки, управління права та інформаційних технологій відвідали готельно-ресторанний комплекс «Vivat Провінція», що розміщений в мальовничій, історичній зоні, в самому центрі поля Полтавської Битви і всього в 15 хвилинах їзди від бізнес-центру м. Полтава.
Тут і готель, і ресторан, і пивоварня – де варять живе пиво, і магазин – де завжди можна купити свіжу продукцію ковбасного цеху ТМ «Тахтаулівські ковбаси» і духмяний хлібчик з пекарні. На території є контактний зоопарк «Бабусин дворик». Потрапивши туди, ми опинились в затишному куточку дикої природи, де живуть у мирі та злагоді африканські страуси, камерунські кози, віслюки, поні, кенгуру, єноти, олені, муфлони, лебеді, качки та інші птахи і звірі.
Власники комплексу дозволили студентам зазирнути у виробничі цехи, розповіли про секрети та традиції виробництва, поділилися з особливостями підприємництва, менеджменту, економічного планування та маркетинговими рішеннями в сучасному бізнесі.