Грамота за наукову новизну дослідження

На березневому засіданні Вченої ради Полтавської державної аграрної академії відбулося урочисте нагородження студентки I курсу факультету економіки та менеджменту Павленко Тетяни Грамотою за наукову новизну дослідження «Паратекстуальні особливості романів «Мальви», «Черлене вино», «Манускрипт з вулиці Руської»Р. Іваничука» (науковий керівник – к. філол. н., доц. кафедри іноземних мов та українознавства ПДАА Сизоненко Н.М.) та Сертифікатом, який засвідчує, що вона брала участь у підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (у т.ч. методики їх викладання). Учасники конференції – переважно студенти філологічних факультетів IV – V курсів таких вищих навчальних закладів України, як Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Республіканський вищий навчальний заклад«Кримський гуманітарний університет» тощо. Тож уважаємо, що Тетяна гідно представила нашу академію на всеукраїнському рівні. Окрім того, разом зі своїм науковим керівником узяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективні наукові дослідження» (Болгарія, 17 – 25 лютого 2014 р.).
Від щирого серця бажаємо Павленко Тетяні нових наукових звершень!