Інтерактивний захід, присвячений Дню Конституції України.

23 червня 2023 року у навчально-науковому інституті управління права та інформаційних технологій ПДАУ відбувся інтерактивний захід, присвячений Дню Конституції України.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
До участі долучились здобувачі вищої освіти, які перебувають на навчальній практиці, участь прийняли також  ЗВО спеціальності  075 Маркетинг – 2 курс (керівник практики Майборода О. В.)
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Модератором заходу виступила кафедра публічного управління та адміністрування. Захід проводила викладачка кафедри Тетяна Щетініна, а організаційний супровід забезпечили бакалаври 3 курсу спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування. Студентів підтримували викладачки кафедри Ольга Сердюк і Тетяна Мац.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Інтерактив відбувся у форматі брейн-рингу. Ініціативні та допитливі студенти утворили аж три яскраві команди, які сміливо поринули в пошуки істини з широкого кола питань, пов’язаних із розвитком конституціоналізму в Україні. Ядром кожної з команд були майбутні юристи, оскільки їхні фахові знання найбільшим чином наближені до тематики заходу.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Декілька етапів гри – бліц-логіка, фотопошук і цифри й факти – розкрили студентам дійсно захопливий світ історії Конституції України, тих видатних особистостей, які зробили свій вагомий внесок у розвиток українського конституціоналізму, дозволили по-новому подивитись на вагоме значення норм Конституції для життя окремої людини та держави в цілому.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
На кожному з етапів у лідери виходили різні команди, тож єдиного переможця не визначали. Маємо сподівання, що колективним переможцем цього інтерактивного заходу стали всі студенти, які мали нагоду розширити свої знання про Конституцію України.