IV Міжнародна науково-практична інтернет – конференція «Сучасні проблеми з біобезпеки та біозахисту»

21 – 22 травня 2024 року на базі кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету буде проведена IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція. На конференцію приймаються матеріали викладачів вищих навчальних закладів, науковців науково-дослідних установ, здобувачів першого, другого і третього рівнів освіти (бакалавра, магістра, доктора філософії), представників органів державного і місцевого самоврядування.

Основні напрямки роботи конференції

1. Аспекти біобезпеки та біозахисту.
2. Оцінка біологічних та екологічних ризиків, управління ними.
3. Екологічна біобезпека.
4. Транскордонні та факторні інфекції (епізоотологія, епідеміологія, моніторинг,
діагностика, заходи боротьби та профілактика).
5. ДНК-технології у тваринництві і рослинництві: маркерна селекція; генетична
диференціація видів.
6. Контроль безпеки та якості тваринницької продукції.
7. Роль промисловості у сприянні біозахисту.
8. Загрози біологічної зброї.

Для обговорення і дискусій матеріали конференцій будуть розміщені на web-сайті pdau.edu.ua За результатами роботи конференції кожному учаснику будуть надіслані електронний збірник тез та сертифікат учасника.
Всі учасники отримають сертифікати із зазначеним обсягом участі у кількості 8 годин.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ БЕЗКОШТОВНА!

ЗАПРОШЕННЯ

Факультет: