Кафедра менеджменту імені І. А. Маркіної бере активну участь у науковій діяльності

З нагоди Дня місцевого самоврядування відбулося засідання журі щорічного конкурсу «Від студентського самоврядування — до самоврядування громад», заснованого Полтавською обласною радою з метою сприяння ініціативам студентської молоді.

Кафедра менеджменту імені І. А. Маркіної взяла активну участь у конкурсі. Здобувачка вищої освіти ступеня магістр Аліна Гончаренко під керівництвом завідувачки кафедри Тетяни Воронько-Невідничої провела наукове дослідження на тему "Проблеми сучасної молоді та шляхи їх вирішення". Сподіваємося, що участь у такому заході додасть наснаги Аліні та її науковій керівниці Тетяні Вікторівні для подальших наукових досліджень.