Кафедра паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Один раз у рік, а саме 5 червня мешканці земної кулі відзначають «Всесвітній день охорони довкілля». Щороку цьому дню присвячується певна тематика, і саме цього року вона звучить наступним чином «Час природи».

Наразі це дійсно актуально, адже природа з її різноманіттям барв та відтінків є безкінечним джерелом натхнення, здоров’я радості та позитиву для кожної людини. Слід зауважити, що багато хто в цей день намагається робити щось добре для природи, дехто просто, нічого не робить злого. Поряд з тим «матінка-природа» потребує від кожного з нас уваги та піклування щоденно, адже свої дари вона ладна віддавати людству щосекунди, без обмежень та будь-яких умовностей. У зв’язку з цим працівники кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи у повному складі вирішили не чекати наступного «Всесвітнього дня охорони довкілля» а зробити добру справу вже сьогодні.

З цією метою було здійснено прибирання території «Полтавського дендропарку», який має вражаючу історію, адже його закладання розпочато ще в 1962 році. Слід зазначити, цей парк віднесено до пам’яток садово-паркового мистецтва України загальнодержавного значення, та потребує підтримки не лише збоку держави, але й від кожного небайдужого.

Отож, будьмо небайдужими до нашого спадку та збережемо його для майбутніх поколінь.