Конференція по результатам виробничих практик

31 березня 2022 року об'єднало здобувачів різних спеціальностей, а також викладачів Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ навколо спільного заходу – науково-практичної конференції за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик.
Як зазначила модератор заходу – заступник директора ННІ ЕУПІТ та  ІТ Дядик Тетяна Василівна, студенти разом зі своїми керівниками активно долучилися до організації та проведення конференції. Понад сто публікацій було підготовлено. Це підтверджує той факт, що продовження освітнього процесу стає власним фронтом і важливою місію для більшості тих, хто задіяний у процес навчання.
Учасників конференції привітала  директор ННІ ЕУПІТ Світлична  Алла Василівна.
Кафедра маркетингу активно долучилася до проведення цього заходу. Було підготовлено 10 публікацій, серед яких результати дослідження Негребецький Давид (СВО Бакалавр)  (науковий керівник - к.е.н., доцент кафедри марктеингу Дядик Т.В..) оприлюднив на секційному засіданні.