Конференції

15 березня 2018 року ВІДБУДЕТЬСЯ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР 

«ЗАСОБИ СУЧАСНИХ ONLINЕ-ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ В АПК»

В Центрі підготовки користувачів інформаційної системи «Soft.Farm» На кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій Полтавської державної аграрної академії 

Детальніше

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у I Всеукраїнській науково-практичній конференції «Передумови та перспективи раціонального використання природно-ресурсного потенціалу» (дистанційна участь), яка буде організована 28 травня 2018 р. у Полтавською державною аграрною академією (за адресою: Україна, м. Полтава, вул. Сковороди 1/3). Робочі мови – українська, російська та англійська.

Для участі в конференції запрошуються доктори і кандидати наук, докторанти, аспіранти, магістри, керівники та фахівці комерційних організацій й органів державного та муніципального управління, всі зацікавлені особи, незалежно від місця навчання, роботи та проживання.

Детальніше

 

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Інноваційні аспекти систем безпеки праці, захисту інтелектуальної власності», яка відбудеться 29 - 30 березня 2018 року. 

 
Шановні колеги!
Шановні колеги!
 
28.12.2017 р. на базі Полтавської державної аграрної академії відбулася IІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Ефективне функціонування екологічно стабільних територій у контексті стратегії стійкого розвитку: агроекологічний, соціальний та економічний аспекти» (дистанційне участь), організаторами якої виступили 5 провідних вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації з підготовки фахівців для аграрного сектора економіки. У конференції взяли участь 77 наукових робіт з понад 20 навчальних та наукових закладів й інших установ України. Прийняті тези є частиною науково-дослідної теми «Розвиток АПК на основі раціонального природокористування» Полтавської державної аграрної академії (номер державної реєстрації 0114U000625 від 19.03.2014 р). За підсумками роботи конференції підготовлений електронний збірник тез з присвоєнням УДК, ББК. Дякуємо всім учасникам і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
 
 

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у роботі 49-ї науково-методичної конференції викладачів і аспірантів

«Гармонізація взаємодії закладів вищої освіти з ринком праці»яка відбудеться 21-22 лютого 2018 року.

 
Шановні студенти!

На базі Полтавської державної аграрної академії відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей  у 2017/2018 навчальному році зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції». 

Детальніше:

 
  • Шановні колеги!

    Запрошуємо Вас узяти участь у роботі круглого столу: «ФІЗИЧНИЙ І ПСИХІЧНИЙ СТАН СУЧАСНОГО КЕРІВНИКА ЯК ФОРМА ВИРАЗУ ЙОГО ІМІДЖУ»,

    що відбудеться 23 листопада 2017 року.

    Детальніше

  • Шановні колеги! 30 листопада 2017 р. відбудеться ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Розвиток агропродовольчого ринку в умовах глобалізації економіки»  «Agri-food market development under economy globalization conditions»  яка відбудеться м. Полтава, ПДАА

             Запрошення

             Програма конференції

             Матеріаликонференції