Кожен день розпочинай з нового...

Новий день, нові враження, нові події та нові справи, котрі можуть змінити світ. 24 вересня Навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій проводив уже такі улюблені та довгоочікувані адаптиви, котрі змушують затамовувати подих як організаторів, так і  учасників. Цього року студентів привітно зустрів Полтавський міський парк культури та відпочинку "Перемога". Проте завжди ошатний парк за одну ніч перетворився на смітник, адже у нашої молоді подвійні стандарти: святкувати подію міста - модно та круто, а прибирати за собою - навпаки. Зранку на наших активістів чекало незаплановане прибирання. Купа сміття, пусті пляшки, бите скло і цей список можна продовжувати безкінечно. Лише за півтори години прибирання ми назбирали понад  40 мішків сміття.

Якщо 10 осіб спроможні за півтори години прибрати парк, то на що ж здатні всі містяни? Або ж, яке було б довкілля, якби кожен почав із банально простих і, здавалося б, зрозумілих усім речей? Невже прибрати за собою – це зробити щось небесне та недосяжне? Якщо так, то в такому разі нам із вами ще довго доведеться чекати змін. Адже все починається зсередини, все починається з нас, і доки переважна більшість людей (я не кажу про кожного, подивімося правді в очі – це неможливо) не збагне, що ми по крупинці змінюємо та збираємо нове майбутнє, доти й не буде нового життя та кращих умов для існування.

Ми вже почали із себе, сподіваюся, що незабаром наші ряди поповняться, а поки що на нашому особистому рахунку ще одна добра справа.