Кубок декана ІТФ ПДАУ з мініфутболу між командами студентів і викладачів з нагоди 55-річчя факультету 6 жовтня 2021 року стало «Днем спорту Тижня факультету» інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету, приуроченого

6 жовтня 2021 року стало «Днем спорту Тижня факультету» інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету, приуроченого 55-й річниці. На студентів і викладачів чекала справжня несподіванка – кубок декана з мініфутболу!
Змагання проходили у кілька етапів. Спочатку відбулися спортивні зустрічі між командами курсів спеціальностей 208 Агроінженерія та 133 Галузеве машинобудування, за результатами яких перше місце посіла збірна команда 3 і 4 курсів, друге – команда 2 курсу, третє – команда 1 курсу і останнє – збірна команда студентської ради ІТФ.
До заявлених учасників долучилася збірна команда викладачів ІТФ, яка у цікавій і захопливій зустрічі з рахунком 3:3 зіграла зі збірною командою 3 і 4 курсів.
Отож у змаганнях на кубок декана ІТФ з мініфутболу перемогли спортивна дружба, азарт і досвід! Такої підтримки від вболівальників і атмосфери азарту давно не було на мініполі ПДАУ. Учасники змагань демонстрували на полі повагу, толерантність і професіоналізм.