Ласкаво просимо до психологічної служби

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ
ПОЛТАВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ!

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ГАРАНТУЄМО.

Великий вопрос жизни – как жить среди людей
А. Камю

Психологічна служба є структурним підрозділом університету ПДАА, що здійснює організаційні, координуючі та навчально-методичні функції в галузі практичної психології серед студентської молоді.

Головною метою діяльності психологічної служби ПДАА є надання доступних і якісних послуг у сфері практичної психології, спрямованих на збереження та зміцнення психічного здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу; участь у забезпеченні адаптивного і комфортного освітнього простору для студентської молоді, здійснення психолого-педагогічної підтримки становлення й розвитку особистості студента.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ І СПІВРОБІТНИКІВ
ПОЛТАВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ

Згідно наказу ректора ПДАА №280 від 21.11.2013 р. створена психологічна служба, куди за бажанням студенти та співробітники академії можуть звернутися за психолого-педагогічною допомогою.

В академіїі також працює телефон «Довіри»: (05322) 56-95-91,
за яким можна попередньо записатися на співбесіду до практичного психолога – Плаксієнко Ірини Леонідівни. Конфіденційність гарантована.

Кабінет психологічної служби розташований у 5-му корпусі (колишня кімната баянистів).

Послуги, що надаються службою, здійснюються на безоплатній основі.

Вас завжди готові вислухати керівник психологічної служби – Шупта Ірина Миколаївна, заступник керівника психологічної служби – Ільченко Алла Михайлівна  та практичний психолог ПДАА – Плаксієнко Ірина Леонідівна.