Міжнародне підвищення кваліфікації щодо управління проєктами

Викладачі кафедри механічної та електричної інженерії Полтавського державного аграрного університету Олександра БІЛОВОД та Олександр ПЕТРАШ пройшли Міжнародне науково-педагогічне стажування на тему «Управління науковими та навчальними проєктами: міжнародний досвід».

Захід, що тривав з 30 березня до 30 травня 2023 року, організували Авіаційний університет Грузії, Університет Ка' Фоскарі (Італія) та IESF «Міжнародна фундація науковців та освітян». Його метою було привернути увагу до управління освітніми та науковими проєктами, грантової діяльності та залучення інвестицій з урахуванням міжнародного досвіду. Програма розрахована на виконання навчального навантаження загальним обсягом 6 кредитів ЄКТС (180 годин).

За результатами навчання учасники розвинули свої професійні компетентності, набули нових навичок комунікації та ознайомилися з досвідом роботи колег із різних регіонів України та держав Європейського Союзу щодо грантової діяльності та питань управління дослідженнями.

Набуті знання допоможуть викладачам розширити спектр навчальних інструментів, які можна використовувати в освітній діяльності, а набуті компетентності допоможуть побудувати власну траєкторію роботи зі здобувачами вищої освіти ступенів магістра та доктора філософії освітніх програм інженерно-технологічного факультету, використовуючи сучасні методи управління проєктами в науковій та освітній діяльності.