У період з 06.03.2023 р. по 13.03.2023 р. професор Оніпко Валентина, доценти Антонець Анатолій, Келемеш Антон,  та Япринець Тетяна, що викладають на спеціальності 015 Професійна освіта, пройшли  міжнародне підвищення кваліфікації «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці бакалаврів  та магістрів в країнах Європейського Союзу та Україні» в Науково-дослідному Інституті Люблінського науково-технологічного парку (Польща). Обсяг підвищення кваліфікації 45 годин / 1,5 кредити ЄКТС. Форма навчання дистанційна.

Результати підвищення кваліфікації :
• поглиблення навичок використання інтерактивних хмарних технологій та технології змішаного навчання;
• вивчення досвіду країн ЄС щодо використання новітніх технологій в освіті;
• ознайомлення з наявними  технологіями SMART в освіті в усьому світі;
• ознайомлення з  принципами гейміфікації освіти - практичні ігри та інтерактивні способи залучення учнів;
• здатність ефективно поєднувати онлайн та оффлайн в інтерактивному навчанні на платформах Zoom  та Moodle.