Наукова конференція здобувачів вищої освіти ступенів бакалавра і магістра

15–16 травня проходила наукова конференція здобувачів вищої освіти ступенів бакалавра і магістра. Конференція проходила у традиційному форматі пленарного та секційних засідань із використанням дистанційних технологій, а тези доповідей учасників будуть опубліковані у збірнику конференції.

15 травня о 14:00 відбулось відкриття конференції, на якому з вітальним словом виступили перший проректор Полтавського державного аграрного університету Олександр Галич і проректор з наукової роботи Олег Горб.У Програмі пленарного засідання було 10 доповідей від представників навчально-наукових інститутів економіки, управління, права та інформаційних технологій та агротехнологій, селекції та екології, факультетів обліку та фінансів, інженерно-технологічного та ветеринарної медицини.

16 травня за окремим розкладом була продовжена робота конференції у формі секційних засідань навчально-наукових інститутів і факультетів ПДАУ.

Виступаючими на секційному засіданні секції ННІ Економіки, управління, права та інформаційних технологій від кафедри маркетингу були здобувачи вищої освіти спеціальності  075 Маркетинг бакалаврського (першого) та магістерського (другого) рівня вищої освіти:

1. Бахвалов Андрій. МАРКЕТИНГОВЕ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Науковий керівник: канд. наук, доц. Даниленко Вікторія, каф. Маркетингу.
2. Ващенко Анна. ЧИННИКИ ЦІНОУТВОРЕННЯ
3. Ілюхіна Ірина. HR-БРЕНДИНГ ЯК ЕЛЕМЕНТ ІМІДЖУ РОБОТОДАВЦЯ
4. Корж Дарина. КОНКУРЕНТНІ СТРАТЕГІЇ У ДІЯЛЬНОСТІ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Науковий керівник: канд. наук, доц. Даниленко Вікторія, каф. Маркетингу.
5. Терещенко Віолета. СКЛАДОВІ ІМІДЖУ ПІДПРИЄМСТВА
Науковий керівник: канд. наук, доц. Дядик Тетяна, каф. Маркетингу.
6. Тульчинська Сніжана. ВПЛИВ КОНКУРЕНТНОГО СЕРЕДОВИЩА НА СТРАТЕГІЧНИЙ РОЗВИТОК ПІДПРИЄМСТВА
7. Цирульнікова Юлія. БРЕНДИНГ У СФЕРІ ЛОГІСТИКИ
Науковий керівник: канд. наук, доц. Боровик Тетяна, каф. Маркетингу.