НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА: ПЛАТФОРМА 4 PEOPLE, ОНЛАЙН-ФОРУМ «ПСИХОЛОГО-ФІЗІОЛОГІЧНА СТІЙКІСТЬ ОСВІТЯН»

Краснокутський Віталій Валерійович, здобувач вищої освіти за спеціальністю 015 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології), пройшов підвищення кваліфікації на платформі 4 PEOPLE та отримав  теоретичні і практичні знання взявши участь у онлайн-форумі на тему:  «Психолого-фізіологічна стійкість освітян».

ПРОГРАМА ФОРУМУ
17:50-18:00 Реєстрація учасників

18:00-18:10 Привітання учасників Форуму від організаторів:
Олена Тимошенко – д.е.н., проф., організатор освітньої платформи «4 People»
Олена Чайковська - декан факультету дистанційного навчання КНУКІМ, віцепрезидент ВГО «УАФІТ»
ПЛЕНАРНІ ДОПОВІДІ ТА ОБГОВОРЕННЯ
Модератори:
Олена Тимошенко – д.е.н., проф., організатор освітньої платформи   «4 People».

18:10-18:30 Галина Коломоєць
Начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук
Психолого-фізіологічна компетентність освітян в умовах сьогодення

18:30-19:00 Олександр Полянчук
Сертифікований тренер практик усвідомленості по програмам Майндфулнес University of Oxford Mindfulness Center, Великобританія, керівник проекту Alex Polin Mindfulness, керівник компанії Alex Polin Executive Search.
Практика майндфулнес для зниження стресу.
Коротка терапевтична майндфулнес практика (10 хв.)

19:00-19:30  Оксана Королович
психотерапевт, тренер, супервізор, сімейно-системний психолог. Травматерапевт. Психолог PhD, кваліфікований фахівець в області перинатальної психології, арт-терапії, тілесно-орієнтованої терапії, засновниця і власник «Територія розвитку та освіти від Оксани Королович».
Здорове проживання тривоги як спосіб ініціації зрілості громадян. Формування навичок ментальної самопідтримки і самодопомоги.

19:30-19:50 Оксана Полонська
кандидат філософських наук, психологіня, сертифікована гештальт-терапевтка,  організаторка психологічних служб у закладах освіти.
Практики гештальт-терапії та основні позитивні психологічні практики в сприянні психологічному благополуччю особистості.

19:50-20:10 Людмила Просандєєва
доктор психологічних наук, професор, завідувачка кафедри психології, керівниця Соціально-психологічного центру Київського національного університету культури і мистецтв, практичний психолог.
Психологічні ресурси життєстійкості українців.

20:10-20:30 Марина Бриль
кандидат психологічних наук, заслужений працівник культури України, директорка Науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти (ДНМЦЗКМО).
Арт-терапевтичні практики на варті відновлення психологічного здоров'я.