Неформальна освіта за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

У рамках неформальної освіти здобувачі вищої освіти різних курсів  за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка пройшли ряд додаткових курсів.
Студенти 1 курсу Вадим Горда, Руслан Кузнецов та Ілля Леміш пройшли курс «Прозора енергетика» від студії онлайн-освіти «EdEra». В рамках вивчення цього курсу вони дізналися, як влаштована енергетика та як сформовано енергетичний ринок в Україні; законодавчі бази цієї сфери; перспективи енергетичної реформи в країні; про практичні інструменти для подальшого аналізу енергетичного ринку. Під час проходження курсу учасники дізнаються, де брати, як використовувати дані та статистичну інформацію про українську енергетику. Теоретична частина курсу доповнена практичною компонентою.

Здобувачі вищої освіти 1 курсу скороченого терміну навчання Віктор Гарський, Богдан Зінчик та Олександр Супрович пройшли курс від ГО Центр екологічних ініціатив «Екодія» та студії онлайн-освіти «EdEra».
У програмі курсу було розкрито поняття «відновлювальна енергетика та її види», висвітлено політичні проблеми у сфері енергетики України, а також приділено увагу проблемі впливу зеленої енергетики на зміну клімату, побутовим звичкам, які можуть покращити стан довкілля, тому, як молодь може долучитися до «зеленої» трансформації енергетики, і які кар’єрні можливості є у цій сфері.

Успішне проходження навчання засвідчено сертифікатами. Отримані результати неформальної освіти перезараховано студентам у формальному навчанні відповідно до Положення про порядок визнання результатів навчання, здобутих у неформальній та інформальній освіті, здобувачами вищої освіти Полтавського державного аграрного університету.