Онлайн-зустріч із випускниками Дніпровського політехнічного фахового коледжу

У рамках профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл і коледжів 12 березня 2024 року відбулася онлайн-зустріч із випускниками Дніпровського політехнічного фахового коледжу за спеціальністю 162 Біотехнології та біоінженерія. Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо вступу до Полтавського державного аграрного університету на цю спеціальність для продовження навчання за фахом. Більш детально майбутніх абітурієнтів було поінформовано про можливості працевлаштування та поєднання навчання з роботою, практичну підготовку студентів, матеріально-технічну базу, гуртожитки та мальовничу територію ПДАУ. Також було наголошено про важливість наявності  мотиваційного листа під час вступу та надано рекомендації щодо правильного його написання.
Порушені теми викликали жваве обговорення серед присутніх.
Бажаємо всім абітурієнтам зробити правильний вибір своєї майбутньої професії!