Пам'ятаємо наших наставників та колег-пенсіонерів

Наші наставники-ветерани праці й зараз входять до науково-педагогічного складу факультету агротехнологій та екології, хоч їхня професійна діяльність і змінила дещо акценти. Доцент кафедри селекції, насінництва і генетики О. С. Горб не тільки досвідчений викладач, науковець, фахівець, вихователь, винороб, але ще й занятий рибалка. До речі, його знання в цій сфері важко вмістити в один том книги. Для улюбленого Олександром Степановичем активного відпочинку ми подарували йому справжню снасть, яка високо цінується рибалками-спортсменами і любителями.

Старший науковий співробітник Марчук Ніна Степанівна працювала з моменту організації лабораторії селекції пшениці озимої з 1970 року по 2015 рік. До дня народження їй було надано фінансову допомогу.